Статьи

«Северсталь» крупно програла «Куньлуню»

«Северсталь» крупно програла «Куньлунь Ред Стар» в стартовому матчі заключного ігрового дня турніру імені Миколи Пучкова

«Северсталь» крупно програла «Куньлунь Ред Стар» в стартовому матчі заключного ігрового дня турніру імені Миколи Пучкова. Матч завершився перемогою команди Юссі Таполи з рахунком 5: 1.

Рахунок в матчі був відкритий в середині першого періоду зусиллями Тейлора Бека. Через три хвилини ветеран «Северстали» Юрій Трубачов відновив рівновагу, використавши чисельну перевагу. Наступною шайби глядачам довелося чекати до кінцівки другого відрізка, коли мети досяг кидок Рока Тічар. У третьому періоді на перший план вийшов нападник китайської команди Джастін Фонтейн, з інтервалом в чотири хвилини двічі вразив ворота Олексія Артамкіна. Підсумок матчу підвів Олександр Пікар, в п'ятий раз змусив капітулювати Артамкіна на 56-й хвилині зустрічі.

Обидва клуби завершили виступ на турнірі в Санкт-Петербурзі. Команда Олександра Гулявцева зазнала третьої поразки поспіль, в свою чергу «дракони» виграли три зустрічі поспіль і вийшли на проміжне друге місце.

Дивіться також відео: Огляди матчів , ТВ канали онлайн , трансляції спорту